Nieszablonowe podejście do wyboru domeny

Coraz trudniej jest wybrać dobrą domenę. Większość krótkich nazw jest już pozajmowana. Wybór odpowiedniej domeny która podkreślałaby wartość dla klienta stanowi coraz większe wyzwanie namingowe. Poniżej przykład nieszablonowej domeny dla wypożyczalni skuterów.

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przy okazji uczulam na bardzo ważną kwestię przy kupnie domeny. Nie kieruj się wyłącznie aktualną ceną zakupu np. domeny już od 1 zł. Sprawdź ile będziesz musiał zapłacić w kolejnych latach za odnowienie domeny. Często ceny zakupu są bardzo niskie, za to ceny za odnowienie domeny w kolejnym roku potrafią być wysokie.  Zawsze staraj się kupić domenę krajową. W przypadku Polski będzie to domena z końcówką “.pl”. Jeżeli będzie zajęta nie decyduj się na kupno domeny z końcówką “com.pl”. Są oczywiście wyjątki od reguły tak jak w powyższym przykładzie.  Ta domena przedstawiona powyżej wygląda jak domena sezonowa. Podstawą jest domena krajowa.

 

One Response to “Nieszablonowe podejście do wyboru domeny”

  1. Web Hosting Says:

    Trzecie podejscie do projektowania sloganu firmowego odwoluje sie do historii i tradycji, czyli odpowiada na pytanie „z czego jestesmy dumni, co tworzy nasza tradycje?

Leave a Reply

This entry was posted on Monday, June 20th, 2016 at 16:06 and is filed under domeny. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.